Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak összekötni két...

Hogyan szoktak összekötni két folyót vagy tót?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mikor már majdnem ott járnak hogy mindjárt össze ér a két víz,de még szedniük kell ki földet,na ez a rész ott hogy van,hogy nyissák össze akkora vízmennyiségnél,csak éppen kiszednek valamennyit aztán majd mossa a víz?
2019. febr. 5. 07:45
 1/6 anonim válasza:
Összecsatornázzák aztán felrobbantják azt a kis”gátat”.
2019. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy úgy, vagy robbantják.


Más... ...tót... :)

Rád fér:

[link]

2019. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
..vagy tavat.
2019. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felejtek,és hibázok.Köszi a választ.
2019. febr. 5. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Karácsony táján, mikor nagyon unatkoztam, pont ilyesmiket nézegettem a Youtube-on. Nagyobb vizek esetén gyorsított felvétellel voltak.

Amiket én láttam, ott meghagytak egy vékony földnyelvet, amin elfért egy munkagép meg mögötte egy teherautó, és hosszú karú markolóval az egyik szélétől hátrálva elbontották.

2019. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tót (tavat)[vagy tótot?], de különösen a folyót, az ÖregIsten csinálja az Időjárás nevű segédeszközével.

Az ilyen mesterséges gödröket, meg csatornákat csinálják úgy, ahogy az #1-es és az 5#-ös mondja :-)


Az emberek ilyet ne csináljanak, mert csak a szívás van vele. Figyelem a frissen felújított utakat. A XXI században sem sikerül a csatornafedeleket úgy megépíteni, hogy az aszfaltozás után síkban legyen a kopó-felülettel. Az meg pláne nem megy, hogy a kanális (csatornaszem) felé legyen lejtése az úttestnek, és a csapadékvíz oda lefolyhasson. A víz ugyanis nem hülye, az a lejtő irányába csorog lefelé. Csak a tervező meg a kivitelező nem tudja, hogy a kanálist a legmélyebb pontra kell tenni...

2019. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!