Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kell e ablakok áthelyezéséhez...

Kell e ablakok áthelyezéséhez engedélyt kérni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy nagy ablak helyett szeretnénk két kisebbet beépíttetni a szoba két felére, ehhez kell engedély, vagy bejelentés, vagy ezek nélkül elvégezhető?
2019. febr. 24. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, hogy egy faluvégi családi házról van-e szó, vagy egy műemlékvédelem alá eső társasházról a Várnegyedben...
2019. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Családi házról van szó, nem áll műemlék védelem alatt, egy utcafronti ablak, amiből jobb elosztás miatt szeretnénk kettőt csinálni, tehát nem csak cserélni, műemléknél értelemszerűen az is gondot okozna. Néztem szabályokat erre, de nem igazán vagyok benne az építésjogban, így nem tudom, hogy ilyen esetben csak az ablakcsere, vagy az ablakcsere és áthelyezés is engedély nélkül elvégezhető?


Köszönöm a segítséget!

2019. febr. 25. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelődjünk már.

Miféle engedély kellene és kitől?!

Nyugodtan helyezd át kedved szerint, csak legyen gondod az áthidalókra.

2019. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!