Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sorhaz velemenyek-tapasztalatok?

Sorhaz velemenyek-tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erdekelnenek velemenyek-tapasztalatok a viszonylag uj (<10eves) sorhazakrol. Jo, tudom, nagy lehet a szoras, eg es fold lehet a kulonbseg ket sorhaz kozott, de egyelore csak kivancsisagbol erdeklodok, megkoszonok barmilyen temabaillo hozzaszolast!


Pl. milyen szokott lenni a hangszigeteles, athallszik-e a bombolo zene, haloszobai aktivitas, kadbafingas, stb. Mennyivel jobb panelnel?


2019. márc. 10. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Panelnél minden jobb. Én olyanban laktam, ahol a lakások között garázs volt, így csak az a szoba volt közös falon ami felette volt. A kert meg pont akkora, hogy nem kell benne szakadni nyáron. De itt tényleg nagy eltérések lehetnek. Te döntessz.
2019. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hármas sorházban laktam 10 évig, még szerencse, hogy szélső házban laktunk. A mellettünk lévő lakásból (házból) a világon minden áthallatszott, a sima beszélgetés is. A sorház csak akkor jó, ha az összeépített házakat nem egy közös fallal húzzák fel, hanem külön és közéjük szigetelőt tesznek. Elvileg így kellene, mert másképp élhetetlen.
2019. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakásnál, társasháznál jobb, de igen, minden hallatszik, és a kert használata is korlátozott.
2019. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 2 sorházban laktunk. Az egyikben minden áthallatszott, a másikban semmi. Lakásnál jobb, mert senki sem járkál felettem, és senki sem lakik alattam, aki panaszodik, hogy rohangál a gyerek, vagy leejtett egy lego figurát. Önálló háznál rosszabb, mert van falszomszéd és jogilag közös terület. Kertmérete nekünk megfelelő volt
2019. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!