Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme fényképes leltárt...

Van értelme fényképes leltárt készíteni a holmimról?

Figyelt kérdés

Úgy értem minden egyes tárgyamat lefényképezem. A legapróbb gombokig és feltöltöm a számítógépre.

Ott mappákba rendezem kategóriák szerint, majd ha valamire szükségem van, vagy épp nincs szükségem tudom hol találom. Könnyedén eladhatok bármit, és tudom, hogy épp körülbelül mi hol van. Vagy épp mi az ami már szakadt, régi, érdemes újat venni belőle.

Szerintem hatékonyabbá tehetem vele magam és ahelyett, hogy újabb vacakokat vásárolok, a hatékonyságra koncentrálhatok.


2019. márc. 20. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs dolgod???
2019. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs életed hajrá
2019. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy jól lekutyap1csázzatok, hanem azért, hogy valami értelmes ember hozzáírja a meglátásait.
2019. márc. 20. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik hogy ehhez csak te értesz...
2019. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem nincs értelme fényképet csinálni a holmidról. Ez a tevékenység valószínű a világ legértelmetlenebb cselekedete lenne. Ékszerekről és egyéb vagyontárcsról érdemes kinyomtatott képet tartani betörés esetére.
2019. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor leltárkönyvet is, részletes tárgyleírásokkal, kölcsönzési jegyzékkel, revíziókkal és természetesen a tárgyaid helyének a feltüntetésévél - hasznos dolog a fotó, de ezeket nem derülnek ki belőle.
2019. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!