Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet boldogan élni Borsod...

Lehet boldogan élni Borsod megyében szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi itt élünk, de a szüleim nagyon szidják a környéket és rendkívűl boldogtalanok.

2019. márc. 28. 21:01
 1/7 Army666 válasza:
43%

En is Borsodi vagyok és egyet kell velük értenem tényleg nem túl jók a viszonyok itt. De azt is figyelembe kell vennie az embernek, hogy ne csak a rosszat vegye észre.

Teszem azt, látok egy parkot ahol van pár helyen szemét

Lehet az az első gondolatom, hogy:"Fúj, de tesznyék az emberek itt! "

Vagy fel is szedhetek minden szemetet, hogy majd végül boldogan nézzek vissza a végeredményre.

Szerintem ennyin múlik, de ízlések és pofonok.

2019. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Én már csak az anyagiak miatt sem tudnék ott boldogan élni.
2019. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát erre így ennyi alapján lehetetlen válaszolni. Lehet, hogy a szüleid mindent szidnának a világon, sehol nem lennének boldogok, mert ilyenek. Borsodban rengeteg a probléma, de azért máshol is akad.

Ha az avason éltek, vagy valami buckalakókkal terhelt kis településen, zsúfolt panelben, rossz fizetéssel, akkor könnyű boldogtalannak lenni.

2019. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. A szemétszedésről annyit, hogy én is össze akartam már szedni a szemetet (nem borsodi vagyok amúgy), csak ugye a kukák magántulajdonban vannak, nem lehetne hova kidobni. Ennyit erről. nevetséges. Összeszedheted a szemetet, majd újra szétszórhatod.
2019. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést, miért ne lehetne? Én is itt élek, eszemben sincs elköltözni.
2019. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, hogy valami kis faluban laksz vagy az Aulichon, a Tampere városrészben. De máshol sem mindegy ugyanez. Nem a megye meg a város számít, hanem a környék.
2019. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet.Persze nem mindegy milyen beallitottsagu az ember!Van aki a Rozsadombon,full gazdagon se boldog.Van aki szereny kornyeken,Borsodban is az!

En is az vagyok,kertes házban élunk,van munkánk,kocsink,vikendházunk a holt Tisza parton!Jarunk kirandulni,fürodni,rockoncertrkre,felneveltunk két gyereket,eljuk az eletunket...

Az utcánkban alig van roma,akik vanak,sincs veluk gond...ha erre gondoltál!Borsodrol sajnos mindenkinek ez jut az eszebe!

2019. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!