Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Visszavesznek leszerelt,...

Visszavesznek leszerelt, használt radiátorokat vastelepen? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

igen.


helyben lemérik, és minden telephelyen más a tarifa.

utána meg kell az adókártya is, mert azt is vonják belőle.

2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen visszavesznek mindenfajta fémhulladékot, vasdarabot, szinesfémet

a vas jelenleg 35 ft/kg ár körül mozog

tehát ha viszel pár db radiátort ami pl 100 kg akkor 3500 ft kapsz érte.

a pénzt akkor kapod meg, ha az adataidat megadod. személyi és adókártya kell hozzá

2010. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mifelénk a cigányok is megveszik. Valamivel a bolti ár alatt, de legalább nem kell sehova szállítanod.

Attól függ mennyi van. Nagyságrendileg pár ezer Ft-ra számíts.

2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nincs sok, a fürdőszobában fogunk radiátort cserélni, a régit adnám le, bár nem egy nagy fűtőtest. Adózni is kell utána?, fúúúúúú....

2010. júl. 9. 07:19
 5/6 anonim válasza:
Mi konvektort cseréltünk. Sikerült eladni, pedig még eresztett is. Ezt bele is írtuk a hirdetésbe. Szerintem érdemes megpróbálnod valamelyik aukciós oldalon keresztül eladni.
2010. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy van, akkor a súlyából adódóan jó ha pár száz forintot kapsz érte.

Mikor két éve adtam el vasat, igaz én kb egy tonnányi nagyságrendben, a cigány nem adott róla se számlát, se szerződést nem írtunk róla, se az adókártyámat nem kérte. Csak megnézte milyen vas, meg mennyi van, alkudoztunk egy kicsit, aztán kifizette. Felpakolták egy teherautóra és elvitték. Adót nem fizettem utána, de nem is tudom, hogy mi alapján kellett volna, hiszen magánszemélyként magánszemélynek adtam el.

Egyébként úgy tudom, hogy bizonyos összegig (talán 200000Ft, de ebben nem vagyok biztos) az egyéb jövedelem után nem kell adót fizetni. Pl vaterán, teszveszen sem hiszem hogy mindenki minden eladott apróság után rohan az Apehba, hogy adót akar fizetni a 100Ft-os eladott cucca után. Pedig annak még írásos nyoma is van a neten, hogy jövedelmet szereztél.

Ha vastelepen máshogy van, akkor valaki majd megcáfol.

2010. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!