Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nektek is kevés levegő jön be...

Nektek is kevés levegő jön be a szúnyoghálón keresztül?

Figyelt kérdés
Most raktunk fel az ablakra, ilyen világos szürke, ami még a fényből is el vesz, plusz levegő is mintha még kevesebb jönne be éjszaka. Kezdem azt gondolni, hogy rossz ötlet volt...:/
2019. jún. 15. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
:D
2019. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?
2019. jún. 15. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Kevesebb szerintem is. Plane, ha majd poros is lesz.

Ezert kell mindig csak egyik ablakra tenni.es akkor tudsz valasztani adott idopontban,hogy mi a fontosabb.

2019. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem nálatok/nálunk kérdése, hanem egyszerű tény. A szúnyoghálón kevesebb levegő jön be, mint anélkül.
2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne félj, ha lenne 30 fok különbség kinn és benn között, mint télen, akkor a bedeszkázott ablak se fogná fel a hőáramlást. Egyszerűen kutya meleg volt kinn is egész éjjel, azért jár alig a levegő. Augusztusi éjszakák már hosszabbak és hűvösebbek, könnyen átjárják majd a szúnyoghálót...
2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb jön be, de nekem megér ennyit, hogy cserébe nem zabálnak fel a szúnyogok. Nem tudom, milyen kis terroristák vannak idén, de mostanában kifejezetten fáj a csípésük, érzem, ahogy megszúrnak, pedig korábban ez annyira nem volt jellemző. Bár engem a hangjuk zavar a legjobban, megüt a guta, ha ott zizegnek a fülembe.
2019. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eleve nincs légmozgás meg meleg nyomott a legkör éjszaka , hajnal már tűrhető . Fele annyi levegőt enged be a háló de 3 hete szúnyoginvázió van , inkább legyen fent ...
2019. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg szunyoghalo az agy fole? Ikeaban kaphato.nekem az ugy tetszett mindig is!
2019. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, biztosan így van... :/

Ne is mond a csípéseket, én már nem is merek sötétedés után kimenni, mert azonnal megtalálnak, már tele vagyok csípésekkel, meg a zümmögésük is nagyon zavaró, tényleg.

Ez az ágy fölé tett is jó ötlet lehet, csak amíg fent vagyok, addig is szellőztetek és alapból azt sem szeretném, ha a házba bejönnének. Még ilyen tépőzárasra, vagy mágneses szúnyoghálóra gondoltam, mert azt, amikor már lekapcsoltam a villanyokat, vagy éjszakára akár, le is szedhetném az ablakról.

2019. jún. 15. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:

"amikor már lekapcsoltam a villanyokat, vagy éjszakára akár, le is szedhetném az ablakról"

Ne gondold, hogy a villanyfényre jönnek be. A kis dögöknek széndioxid érzékelő szenzoruk van, hogy a melegvérű állatokat (embert) messziről megtalálják. És hő szenzoruk is van, hogy hol a legvékonyabb a bőröd, vagy hol az ered. A zoknin, vagy vékony szellős anyagon keresztül is hibátlanul megtalálják emiatt, hogy hova kell szúrni :-)

2019. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!