Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nincs a szoba ajtómhoz...

Ha nincs a szoba ajtómhoz kulcs mivel tudom bezárni az ajtót? Vmi rigli vagy ehhez hasonló? Linkelni tudtok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 02:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen zár van ajtódban. Beltéri ajtókon többnyire ún. bevésőzár van, az ajtó élén (ahol a nyelv van le tudod mérni a hosszát. Ha bizonytalan vagy, a mérés mellé le is fényképezheted. Elmész egy barkácsáruházba és néhány száz forintért veszel egy ugyanolyan zárat (extra minőségben kb.1500-2000 Ft), kulcsokkal. Nem nagy tudomány kicserélni, én is megcsináltam.

Ha ezt nem akarod, szintén barkácsáruházban hatalmas választék van riglikből. Választasz egy neked tetszőt és felcsavarozod az ajtódra, bár ez nem esztétikus egy beltéri ajtón és csak egy irányból működik (pl. csak belülről zárhatod be, ha elmész otthonról, nyitva marad a szobád).


Mindenképpen a zárcserét ajánlom.

2010. júl. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!