Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnál is van úgy, hogy...

Másnál is van úgy, hogy panelban laknak, és otthonra papucsot hordanak?

Figyelt kérdés
Mi a szobában nem, de az előszobában, konyhában, fürdőszobában papucsot hordunk. Másnál is van ez így? Én még csak olyannál "tapasztaltam" hasonlót, akik családi házban laknak.
2010. júl. 9. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig van papucs a szobákon kívül!A gyerekeim viszont nem veszik fel télen sem!:)
2010. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Én ugyan nem panelban lakom, hanem lakásban de sosem hordok papucsot. Apáméknak családi házuk van és ott sem. Meg zoknit sem hordok.

19L

2010. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Anyám és apám szokott papucsot hordani, de én és a bátyám nem. :)
2010. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

miért? talán tilos?

régen nagyon hideg lakásban laktam, ott minden szobában, fürdőben konyhában érdemes volt felvenni, ha nem akartam felfázni. most panelban lakom, nagyon jó meleg van, de ahhoz hogy mezítláb járjak minden nap takarítanom kéne, mert nem szeretem ha csak 1 kicsit is koszos lesz a lábam.

az meg milyen bosszantó már, h folyton fel-le vegyem a pacskert!!??


szóval igen, panelban élek, papucsot hordok? ássam el magam? :p

2010. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy papucsban vagyok otthon. Miért, mezítláb vagy utcai cipőben kéne lennem??
2010. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mezítláb vagy zokniban szoktak lenni mások :)
2010. júl. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!