Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet bejelenteni, hogy...

Hol lehet bejelenteni, hogy büdös a szomszédom?

Figyelt kérdés

Panellakásban élek, egy idős, egyedül élő bácsi lakik a szomszédban. Sajnos sok évvel ezelőtt meghalt a felesége, azóta züllik lefelé, és egyre büdösebb. Most ért el arra a szintre, hogy nem bírom tovább, valamit tenni kell.

Hol, kinél lehet jelenteni a dolgot?

Olyan büdös a bácsi, hogy ha felmegy a lifttel az emeletre, akkor utána nem lehet beszállni a liftbe még hosszú percekig, mert olyan szag van utána, hogy kifordul tőle az ember gyomra.

Beszélni meg sem próbálok vele, mert ez már messze nem az a kategória, hogy fölvette a tegnapi pólót.

Szóval kinél lehet bejelentést tenni, hogyan lehet rávenni / kényszeríteni, hogy fürödjön meg? Mit lehet egyáltalán tenni?


2019. júl. 21. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan büdös....szag van..., hogy kifordul tőle az ember gyomra."


Gyakran pont ezt érezzük a BKV-n is.

...és ott nem csak egyetlen ember büdös!

2019. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Mellesleg ezt te mint a szomszédja is megteheted, legalább elkezdeni a kommunikációt... "


Hogyan mondjam meg neki? Valahogy így?

"Jó napot bácsi, hogy van? Lenne itt egy probléma. Olyan büdös maga, hogy egész egyszerűen nem birjuk tovább. Volna olyan kedves és megfürödne és kimosná a ruháit? Az egész lépcsőház megköszönné. Vizet, szappant, áramot tudok adni, ha kell."


Komolyan kérdezem. Hogy lehet az ilyen elmondani, hogy megértse és ne sértődjön meg? Egyébként alkoholista is, nehéz józan pillanatában elkapni.

2019. júl. 22. 11:01
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Had ne nekem kelljen elmagyaráznom egy elméletileg felnőtt embernek, hogy, miként es hogyan lehet felépíteni egy kommunikációt valakivel...

De ha még ezt is kérdezned kell, akkor soha nem lesz ez a probléma megoldott.

2019. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Had ne nekem kelljen elmagyaráznom egy elméletileg felnőtt embernek, hogy, miként es hogyan lehet felépíteni egy kommunikációt valakivel..."

Szerintem se tedd.


"De ha még ezt is kérdezned kell, akkor soha nem lesz ez a probléma megoldott."

Nem kell a csúsztatás barátom ("is"). Nem csak a kommunikációtól tud megoldódni a problémám, hanem pl a hatóság is fenékbe billentheti a fickót. Sőt! Leginkább attól.

2019. júl. 23. 09:24
 15/17 A kérdező kommentje:

"elméletileg felnőtt embernek"

Hogy te milyen gyökér vagy!

2019. júl. 23. 09:27
 16/17 anonim ***** válasza:

"hatóság is fenékbe billentheti a fickót. Sőt! Leginkább attól"


A fürdés rendőrség? Én még nem hallottam róluk...

2019. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még itt sem vagy képes felnőtt emberhez mért kommunikációra, sajnállak, szegény szomszédod nem elég, hogy büdös, de még egy háborgó szomszédja is van...
2019. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!