Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Faházba hogyan lehet fagymente...

Gumorka kérdése:

Faházba hogyan lehet fagymentesen a víz vezetéket telepíteni? (ugyanis kijönne a felszínre a ház alatt a vezeték.

Figyelt kérdés
Egy telepített (4 évszakos)faházba, ami beton tömbökre van telepítve,hogyan lehet fagymentesen a vízvezetéket bekötni?

2019. aug. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A fűtőkábelt rátekered a csőre, aztán ráteszed a csőhéjat.

2019. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, csak fűtéssel, csak szigeteléssel röhögve elfagy. Ill. van még az, hogy kicsit nyitva hagyod, de azt nyilván nem akarod.
2019. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, így gondoltam, de számomra nem megnyugtató, mert ha áramszünet van, kész!!!! úgyhogy ez sem egy megbízható megoldás.( más meg nincs, gondolom.Azért kérdeztem,mert akkor ilyen módon meg sem építtetem a faházat. :(
2019. aug. 26. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz fagycsapot csináltatni egyszerűen? Gondolom valami nyaraló lenne, ha nem vagy ott leereszted.és kész. Ha meg ott vagy tudod, hogy van-e áram. Olyan könnyen azért nem fagy el, pláne szét.
2019. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a jóindulatú választ, de egy kis ház hozzáépítésről lenne szó az öreg mamának.
2019. aug. 27. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fagy meg abban olyan gyorsan a víz. Kell neki egy -15 fokos éjszaka. Pár óra áramszünetet kibír, főleg ha nem 2-3 cm szigetelést teszel rá.
2019. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!