Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mik szükségesek ahhoz, hogy...

Mik szükségesek ahhoz, hogy rá csatlakozzunk a szennyviz csatornára? A vezeték már a kerten belül van, már csak arra kell rákötni a házból kijövőt.

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Jelenleg a keritésünkön belül van egy sárga cső aminek a tetejére ráraktak egy kupakot. Most szeretnénk rácsatlakozni erre. Ehhez kell tervrajz is, illetve csak bizonyos cég csinálhatja? Olyat lehet hogy én ásom ki a vezetéknek az árkot és csak a vezetékezést bízom szakemberre? Vagy egyáltalán hogy zajlik ez? Keresgéltem a neten de konkrétan erről nem találtam semmit, csak arról ha még a kertbe sincs bevezetve. Így vettük az ingatlant, természetesen az előző tulaj nem mondott semmit... Ha esetleg van valakinek tippje vagy hogy mire kell odafigyelni, akkor azt meg köszönném ha megosztaná! (Bocsi ha hülyeséget kérdezek de halvány gőzöm sincs hogy hogy zajlik ez)

2019. szept. 6. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A csatorna rendszer tulajdonosánál, vagy a kezelőjénél kell érdeklődni.
2019. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Önkormányzatnak kellet nálunk a faluba csak bejelenteni, a többit papirmunkát ők intézték.

A rákötést bárki megcsinálhatja, senkit sem fog erdekelni, higy te csináltad vagy szaki számlával

2019. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Ha már a kerten belül van,rá kell csatlakozni .

Ezt már hivatalosan lerendezték ,különben nem lenne kerten belül.

Persze hogy le van zárva ,onnét lehet tisztitani .

Egy vizest kérjél meg rá

2019. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!