Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csőtörés történt az utcánkban....

Csőtörés történt az utcánkban. Egyik csapból sem jön a víz. De nekem szügségem van vízre mert pont most menstruálok. Kb mennyi idő amíg megszerelik?

Figyelt kérdés

A tűzcsapokból ömlik a víz az utcára, se a konyhában, se mosdóban, se a fürdőszobában nincs víz. Kertesházról van szó. Én pont most menstruálok, tehát napi 2-3 alkalommal le kell zuhanyoznom. De így hogy? Elsétáltam oda ahol ásnak lefelé a csövekhez és megkérdeztem hogy mikorra várható hogy újra lesz víz, azt mondták nem tudják megmondani. Akkot ismét megkérdeztem hogy de legyenek szívesek mondani valamit. Hogy órák vagy esetleg napok? Akkor elhajtottak hogy ne zavarjam őket a munkában.

Akivel történt már ilyen, meg tudná mondani hogy mennyi időbe telt amíg megoldódott a probléma? A válaszokat előre is köszönöm!

16/l



2019. szept. 9. 12:54
1 2
 1/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha ők nem tudják akik szerelik mi honnan tudnánk? Csőtörés nem fog napokig tartani. Ma biztos megoldják. Ha ömlik a víz vételezz pár vödörrel.
2019. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ma meglesz. Azt meg most hallom először, hogy menstruációkor zuhanyozni kell.
2019. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Tejesen elképesztő, hogy nem tudták a csőtörést a menszeszedhez igazítani.

Amúgy ha ennyire hisztis vagy, akkor áll ki az esőre úgy is zuhog egész nap.

2019. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Mivel a közüzemi szolgáltatóknál 7/24 dolgoznak a hibaelhárítók, kétlem hogy napokig tartana.

Remélem a melósoknak is elmondtad az indokot, hogy a menstruáció miatt ilyen eget verően fontos a víz.

Gyanítom ez csak egy troll kérdés.

2019. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
+j
2019. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondolom csak férfiak válaszoltak, akik semmit nem tudnak a menstruációról. És nem, nem troll kérdés.
2019. szept. 9. 13:47
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nő vagyok, de nem értem miért kellene emiatt napi 2-3-szor lezuhanyozni. Tisztán kell tartani magad, persze, de van erre pl. nedves törlőkendő. Elbattyogsz a boltba, veszel egy zsugor ásványvizet, meg egy csomag törlőkendőt, mire hazaérsz jó eséllyel kész is (ha csak nem a bolt fölött laksz :D).

Ha nincs nagy baj, akkor 3-4 óra alatt tudják javítani a csőtörést. Ha nagy baj van, akkor 1-2 nap is lehet, de ez tényleg nagyon nagyon ritka. Az általános az a néhány óra. Valószínű az esti zuhanyra már lesz víz.

2019. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nedvestörlőkendő és intimtörlőkendő is természetes van itthon. A betétemet is rendszeresen cserélem de este le kellesz zuhanyoznom. Sajnos még mindig nincs viz. Ha ma még nem lesznek vele készen, megkérem egy ismerősömet arra a szivességre hogy hagy zuhanyozzak le nála. Nekem ebben az időszakban a teljes higiénia az első.
2019. szept. 9. 14:03
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell lezuhanyozni, de nyilván nem árt alul többször megmosakodni. Ez pótolható most nedves törlőkendővel, vagy ha van otthon ásványvíz, akkor azzal.

Nálunk se volt múltkor pár órát. Kellett pisilnem, a wc tartályban még volt víz, de kezet mosni nem tudtam, így azt ásványvízzel oldottam meg.

Általában még aznap megoldódik, hiszen tudják, hogy a vízre mindenkinek szüksége van. Ha nem, és hosszabb ideig nem lesz, akkor tájékoztatnak, hogy hol van vízvételi lehetőség.

2019. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Azért az este még messze van.

De jó ötlet, hogy ha addigra sem lesz, akkor ismerősnél zuhanyzol ma.

2019. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!