Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csőtörés történt az utcánkban....

Csőtörés történt az utcánkban. Egyik csapból sem jön a víz. De nekem szügségem van vízre mert pont most menstruálok. Kb mennyi idő amíg megszerelik?

Figyelt kérdés

A tűzcsapokból ömlik a víz az utcára, se a konyhában, se mosdóban, se a fürdőszobában nincs víz. Kertesházról van szó. Én pont most menstruálok, tehát napi 2-3 alkalommal le kell zuhanyoznom. De így hogy? Elsétáltam oda ahol ásnak lefelé a csövekhez és megkérdeztem hogy mikorra várható hogy újra lesz víz, azt mondták nem tudják megmondani. Akkot ismét megkérdeztem hogy de legyenek szívesek mondani valamit. Hogy órák vagy esetleg napok? Akkor elhajtottak hogy ne zavarjam őket a munkában.

Akivel történt már ilyen, meg tudná mondani hogy mennyi időbe telt amíg megoldódott a probléma? A válaszokat előre is köszönöm!

16/l



2019. szept. 9. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Átlagos csőtörést pár óra alatt kijavítanak. Nyugi.
2019. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

42 éves nő vagyok, lassan 30 éve menstruálok, de nem értem miért kéne attól napi 2-3 alkalommal zuhanyozni, hogy éppen menstruál az ember...sőt meg foglak botránkoztatni, de volt olyan az életemben, hogy menzesz alatt nem naponta fürödtem, mert vagy túrázni voltam vagy a csatornabekötés miatt nem volt rá lehetőség, csak egy gyors mosdásra.

Amúgy nyilván fontos a higiénia, de ha túlzásba viszed, többet ártasz vele magadnak, mint amennyi haszna van.

2019. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgy néz ki hogy hosszabb ideig fog tartani a vízhiány, akkor mindig van Lajtos kocsi vagy szükség kút ki rendelve. De általában néhány óra alatt megjavítják a csőtörést. A vízművek.hu oldalon fent vannak az aktuális munkák ott le is van írva hogy mi történt mi a munkavégzés. Tudom, ott dolgozom )
2019. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Remélem este már sikerült lezuhanyozni. :) Látod, azért találékony vagy te, ha akarsz. Meg lehet oldani máshol is a zuhanyt, ha nagyon szükséges. Nekem is volt, hogy egy hétig a cégnél zuhanyoztam munkaidő végén a női öltözőben (irodista vagyok, általában semmi keresnivalóm ott), mert otthon nem volt melegvizem. Illetve nálunk is zuhanyoztak már szomszédok fürdőszoba felújításnál.
2019. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Csatlakozok, én se értem, mi a fenéért kellene 2-3-szor lezuhanyozni naponta. Nem használsz semmit, és csak folyik a vér mindenfele, vagy mi? Mert azesetben értem...

Amúgy meg lehet tanulni együttélni ezzel, nálunk kb hetente van csőtörés, úgyhogy mi mindig tartunk otthon egy zsugor ásványvizet, amit ilyenkor lehet használni (amúgy csapvizet fogyasztunk, ez csak ilyen vészhelyzeti készlet). Plusz van esővízgyűjtő hordónk, abból lehet tölteni a buditartályt. :D

Általában 1-2 nap után meg szokott oldódni.

Alternatívák:

- valamilyen vízkészlet otthon

- ismerősnél zuhanyzás

- törlőkendő + fertőtlenítő kombóval kitrükközni a dolgot

- munkahelyi, sulis zuhanyzó használata, ha van

2019. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!