Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Penész eltávolítása fáról...

Penész eltávolítása fáról Kocsibeállót készítek és az összeszerelés közben felütötte a fejét a penész különböző darabokon, olyanokon is, amit már nem tudok visszabontani. Hogyan lehet a fáról eltávolítani a penészt?

Figyelt kérdés

Owatrol Net-trol -lal próbáltam, konkrétan semmit sem ér. Hiába ajánlgatták nagyon, erre a feladatra teljesen alkalmatlan. Megelőzésre több szert is ajánlottak, de itt már burjánzik a penész. Ezzel mit lehet kezdeni?

(tudom, h a tűz kiveszi belőle, az ilyen jellegű válaszokat át is ugorhatjuk...)



2019. nov. 24. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan penész? Nem könnyező gomba?
2019. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be kell ecsetelni a tetőgerendákra is javasolt bármelyik favédő szerrel, amely króm-sókat tartalmaz.
2019. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ki magam a témában annyira, hogy ezt el tudjam dönteni. Van hogy elszórtam sötétszürke pontok/pöttyök, kisebb foltok láthatók. Van olyan rész is, ahol összefüggő koromfekete folt.
2019. nov. 24. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt olvasd el: [link]
2019. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!