Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ér valamit ez a használt...

Ér valamit ez a használt vezeték, sodronykötél? Kép.

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez kezdjek ezekkel, érnek valamit, vagy kuka? Nem tudom hány méter, ránézésre sok.


Kép:

[link]



2020. máj. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kuka.
2020. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szüksége van rá, annak megér 1-2 ezrest is. Kerítéshez és hasonlóhoz nagyon jó.
2020. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem dobnám ki. Sok helyet nem foglal, enni nem kér, jó anyagból van. Akár mire jó lehet még. Kivéve persze, ha amúgy panelba laksz és csak találtad vagy valami.
2020. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ház, de nem tervezek kábelezni belátható időn belül :)
2020. máj. 11. 19:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom mire jó igazából.
2020. máj. 11. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy mire jó, meg a mire lesz jó az kettő. Elég masszív dolog. Az ilyeneket mi nem lökjük ki. Van ami áll 5-10 évig is, de minden jó lesz valamire. Van amit még nagyapámtól örököltünk és ő is csak rakosgatta, hogy majd jó lesz. Majd egyszer csak hopp tényleg kell. De nem is tudnánk honnan leakasztani olyasmit.
2020. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amint kidobod, rögtön kelleni fog.

Én nem dobok ki semmit, azokkal legalább nem is kell semmit csinálnom:)

2020. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!