Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Garázs betonalap 5x3 30cm...

Garázs betonalap 5x3 30cm vastagon, kőműves mennyiért csinálna meg agyaggal meg minkadijjal együtt az alapozás??? Azért kérdezem mert nem vagyok tájékozott az árakkal és meg akarom védeni magamat nehogy túl sokat kérjen egy kőműves

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat és nem is találsz, nem megy el neked nyáron egy kőműves ilyet csinálni. Ahhoz amúgy nem is kell, sokat voltam segíteni a kerti budi építésétől a családi házig, az alaphoz sose jött kőműves, csak a falazáshoz először. Áll még mind. Amúgy mihez kell a 30 cm, harckocsival jártok?
2020. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul emlékeztem, 15cm vastagon kellene és persze rács is
2020. jún. 14. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
30 ezer a nagyon minimum.
2020. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZt te is megtudod csinálni, semmi szaktudás nem kell neki.
2020. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thorzoli ***** válasza:
Köbe szintre zsaluzod, középen laposvas leütött betonvasakhoz hegesztve szintre állítva. Így bárki lehúzza egy léccel. Én így szoktam betonozni. És igen, én sem megyek el 30 alatt. De én legalább tanult szakember vagyok.
2020. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!