Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Magyarországon tényleg nincs...

Magyarországon tényleg nincs értelme az úgynevezett előre elkészített tiny housenak/lakókocsi háznak?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy van egy cég Romániában akik csinálnak pl. 35-60 m^2-es lakókocsi/konténer/könnyű szerkezetes házakat a sima ingatlanok töredékéért (6-7M). Olyat hallottam, hogy ha az ember vesz egy kis telket és oda egy ilyen házat “építtet” azt nem preferálják vagy nagyon megadóztatják.

Tudom, hogy ez a fajta építkezés itthon nem elterjedt de valaki hátha tud erről több információt szolgáltató oldalt mutatni/adni ami idehaza vonatkozik.



#konténerház #lakókocsiház
2020. júl. 25. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be a könnyűszerkezetes házas facebook csoportba, ott kiveszétek egy román céget rendesen, hogy elég átvágás gyanús a dolog.

Én nem hiszek ezekben a filléres dolgokban. Nagyon ócska hatása van. Lehet könnyűszerkezetesben gondolkozni, de rendesen megcsinálva majdnem eléri a tégla árát.

szerintem ezek a mobilházak max átmeneti megoldásnak jók

2020. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!