Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mit lehet tenni, ha van...

Mit lehet tenni, ha van mellettünk egy épülő pláza, és le..ják az ittlakókat?

Figyelt kérdés

Évek óta szenvednek ezzel a marha "zöld" plázával, melósok szmetelnek, egész nap üvöltözés, gépek zaja.. Ok, eddig fogcsikorgatóan elviseltem. Most viszont 1-2 hónapja elkezdték, hogy hajnali 5-kor!!! jön a konténeres elvinni a szemetet. Képzelhetitek// aki tudja milyen hanggal jár ez a történet annak nem kell mondani// hogy milyen hanggal jár ez hajnalban, síri csöndben, jó 5-10 percig amíg szenvednek vele.


Természetesen az ember már nem tud olyan jól visszaaludni, 6:20kor szoktam kelni.. Füldugón is áthallatszik, csukott ablaknál meg nem aludhatok, mert meghalunk akkor a melegtől



2020. júl. 27. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Hát szerintem 5-kor már minden ember felkelhet.

De aki olyan helyre költözik az ezt is vállalja, mert ha kész lesz felértékelődik az ingatlan.

De ki lehet költözni egy csendes kis faluba, ahol még egy kis ház építés se lesz évtizedeken keresztül, ott csend van.

2020. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

te sem vagy normális, 5kor mindenki fenn van? Ha én itt dolgozok 20 percre a lakásomtól, és 8kor van munkakezdés, minek keljek fel 5kor?


Hétvégén is fenn van mindenki 5kor?

2020. júl. 27. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nagy tévedés, hogy egy plázával felértékelődik az ingatlan. A többség pontosan a zaj, por, elviselhetetlen forgalom miatt nem fog ott ingatlant venni, a többiek meg szenvednek tőle.

Szóval jobb nem lesz, ha kész lesz, akkor sem. Én költöznék.

2020. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez így van ahogy mondod, 3as.. sajnos nem rajtam múlik, én már rég elköltöztem volna innen. Egy káosz ez az egész etele pláza, évek óta épül és egy zűrzavar az egész. Ezt nevezik "zöld plázának", amikor 20x feltörték meg leaszfaltozták az utat, tiszta szemét minden :))
2020. júl. 28. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Na 09.17-én megnyílik úgyhogy remélhetőleg már csak az előnye marad...bár nem pontosan értem, hogy lesz megoldva a parkolás gyanítom az ottani újbudai lakosok fognak szívni. Az oké lett mélygarázs, de pont az lesz, mint Allee esetén, hogy a környező utcákban állnak meg csomóan az ott élők meg nem tudnak parkolni a lakásuknál.
2021. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!