Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kivitelezők! "Házilag" (nyilvá...

Kivitelezők! "Házilag" (nyilván statikus/művezető utasításainak betartása mellett) lehetséges ilyen kis három szintes épület felépítése? Házilagos módszereken van a hangsúly,ahol nem kell sem daru sem bonyolult eszközökkel történő építés/kivitelezés.

Figyelt kérdés

(Otthon, azaz bonyolultan, vagy egyáltalán nem kivitelezhető vasbeton tartóoszlopok és egyéb körülményes megoldások, illetve komplikált/drága eszközök használata nélkül!)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Lehetséges így felépíteni egy ilyen kis (nyilván az alsó szint nagy, de az egész mérete így is messze nem gízai), lakható, ferde oldalfalú, tetőtéri ablakokkal rendelkező piramisházat?


.


Ez például nagyon érdekelne: ennél (alább) hogyan érték el, hogy a lépcsőzetes "alapokra" teljesen sima negyvenöt fok körüli szép, egyenletes betonréteg került?


[link]



2020. aug. 14. 20:30
1 2
 11/14 Tseppkoe válasza:
Vajon mennyi idős vagy?
2021. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedvelem a válaszolni nincs semmi energiája, de ilyen tipikus gyakoris indokolatlanul lenéző "hozzászólások" elkövetésére, na arra bezzeg van bőven féle marslakókat. Hangyányit sem vagy passzív agresszív, ahh dehogy...
2021. márc. 29. 10:53
 13/14 A kérdező kommentje:

Újabb (ráadásul elég átlátszó) troll alert?


:))

2021. márc. 29. 10:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, de én Egyiptom-mániás vagyok. Egyébként Kiskunfélegyházán van piramis, igaz, nem lakóépületnek épült, és eléggé kinn van a város szélén, ahol nem zavar be az utcaképbe. Google térképen a Tesco parkolónál lévő körforgalom mellett keresd.

Elkezdted már építeni? Az első képen lévő nagyon bejön, csak nem tudom, a világítás ebben hogy van megoldva, esetleg ha a többi oldalán olyan bemélyedő erkély van, mint az utolsó előtti képen, az király.

2022. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!