Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Falra és mennyezetre szerelt...

Falra és mennyezetre szerelt gipszkarton hézagkitöltéséhez és későbbi repedéseinek megelőzéséhez lehet ragasztóhabot alkalmazni glettelés előtt?

Figyelt kérdés
Vagy mit javasoltok 1 cm körüli, vagy még nagyobb hézagok üvegfátyol előtti hézagkitöltéséhez? A cél, hogy utána tényleg sokáig ne repedjen el! Kérem olyanok írjanak, akinek van tapasztalatuk. Előre is köszönöm a válaszokat!

#repedés #hézag #gipszakrton #ragasztó hab
2020. aug. 21. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A repedést eleve az üvegszövet, vagy fátyol megakadályozza. Én simán glettelőgipszel töltöttem ki a hézagot. Ugye előtte fozolni, szögben reszeli kell az éleket. Majd belegletteltem a hálót. Házban 3 szoba van előtétfalas szigeteléssel kartonozva, egynél pedig a plafon is fém profilvázon, de sehol nincs repedés, pedig az utóbbit már 10 éve csináltam.
2020. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!