Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a hatranya a felete nyilasz...

Mi a hatranya a felete nyilaszaroknak?

Figyelt kérdés

A tervezo azt mondta h a feheret javasolja a feketevel gond lesz

Mi gond lehet vele? Nekem az tetszik...


2020. okt. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott, milyen gond lesz vele?
2020. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is rögtön rákérdeztem volna, hogy milyen gond?...mert erre nem hiszem, hogy tudott volna válaszolni.

Egyetlen gondot tudok elképzelni, az az esetleges beszerzési nehézségek, amennyiben ezt kevesebben gyártják, ...de nem vagyok jártas a fekete nyílászáró piacon.

2020. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az tetszik, akkor legyen az, ne hagyd magad lebeszélni, mert utálni fogod!

[link]

[link]


Itt konkrétan a lakberendező ajánlja:

[link]

Ugyanez érvényes az ablakokra is.

2020. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h a felesegem volt ott amikor ezt mondta a tervezo es azt hitte n majd ugyis tudom miert nem jo a felete nyilaszaro de tevedett😃
2020. okt. 30. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hívd fel és kérdezd meg!

2020. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta h sokkal dragabb es nem olyan jo minosegu
2020. okt. 30. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a fekete ajtós linket,nagyon jól néznek ki, de uralják a teret. Kevésbé világos és kisebb a helyiségben nyomasztóvá is válhat.

Ennyi, a fehér semleges, így ha 5 év múlva design váltást akar a kliens, nem kell az ajtó átfestésével/cseréjével foglalkoznia. Persze van,akit ez nem tántorít el, egyéni mérlegelés kérdése.

2020. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!