Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes ezzel a betonkeverővel...

Érdemes ezzel a betonkeverővel vergődni vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

[link]


Ma jött meg, össze raktam, jól néz ki, de sajnos a motor xar, nem indul...


Kipróbáltam azt is, hogy levettem, terhelés nélkül se forgatja a tengelyt csak búg...


Felhívtam a céget, azt mondták, holnap keressem őket...


Elállhatok a vásárlástól, de bukom a szállítási költséget, ami oda-vissza közel egy 10-es...


Másik lehetőség a garis javítás, elvileg itt sztem nem kell fizetnem semmit, de garantálható, hogy a gép később jó lesz?



2021. jan. 5. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szólj egy haverodnak, az inditó kondenzátor egyik vezetéke nincs meghúzva a kapocsdobozban vagy valamelyik drót nem érintkezik. Egy közepes képességű férfiember 10 perc alatt átnézi.
2021. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, én is gondoltam rá, hogy belenézek, de akkor bukom az egészet és javíthatom önköltségen ha vmi komolyabb baja van...
2021. jan. 5. 20:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt most az a kérdés, hogy érdemes e ezzel a géppel foglalkozni vagy mentsem ami menthető?
2021. jan. 5. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

A konyhai robot gépem 1200 W os .

Nekem is van hasonló,de arra 1500 W osat vettem.

Én felejteném.

2021. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én javittatnám gariban.


Ha a termék hibás, akkor nem hiszem, hogy neked kellene a szállítási költséget állnod.

2021. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De, ha elállok a vásárlástól akkor a futár költsègèt nekem kell állni...
2021. jan. 6. 06:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, javíttatnám. Nem elállnék.
2021. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kérd a garis javítást. mivel egyedül nem lehet tömegközlekedéssel szállítani küldenek futárt vagy megy egy szerelő
2021. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nah, az lett a vége, hogy szóltam egy kőművesnek, levettük a burkolatot, a kapcsolónál az egyik vezeték ki volt csúszva...


Működik


Amúgy hívtam a céget is, vszínű motorcsere lett vna

2021. jan. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!