Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen betonkeverőt vegyek?

Nagylzs kérdése:

Milyen betonkeverőt vegyek?

Figyelt kérdés

Kellene nekem egy kb. 150 literes betonkeverő. Újat szeretnék venni. Megnéztem többféle hirdetést, és egymásnak ellentmondó dolgokat olvasok.


Csak egy példát hozok, erről a termékről:


[link]


azt írják hogy "magasan túllép a hobbi gépek kategóriáján", és hogy "Az erős motornak nem okoz gondot beindítani a teljesen megtöltött betonkeverőt sem". Nagyon szép a marketing szöveg, ugyanakkor ki van írva hogy a motor 550 wattos. Ehhez képest egy 6 ezer forinttal olcsóbb, rosszabb marketing szöveggel rendelkező gépnél 650W-ot írnak:


[link]


Akkor ez most kevés vagy sok? (Az más kérdés hogy a mall.hu -ról nincs túl jó véleményem, ezt most hagyjuk.)


A kérdésem lényege a következő: szeretnék egy megbízható, kb. 150 literes betonkeverőt. Az az elvárásom, hogy jó konstrukció legyen, ne romoljon el az első év után, és megfelelő legyen a teljesítménye. Az ára is számít persze, de nem ez az elsődleges. A neten annyi a betonkeverő mint égen a csillag, és nem biztos hogy a fotók meg a sokszor túlzó marketing szöveg alapján kellene választanom. Van itt valaki aki ért a témához, és egy pártatlan nézőpontból el tudja mondani, hogy mit vegyek? Vagy hogy legalább mire figyeljek.



2018. nov. 4. 11:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez még olcsóbb és 1KW-os:


[link]


Nem értem!

2018. nov. 4. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen agrimotoros van. Jol birja. Eddig 3 vagy 4 hazat epitettunk fel vele.
2018. nov. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvettem. Jó. Köszi
2018. nov. 8. 18:57
 4/5 tegli válasza:

Udv Mindenkinek! En is segitseget szeretnek kerni betonkevero ugyeben..

En is az agrimotortol vasarolnek gepet de nem tudom eldonteni hogy hany literes legyen a dob. Az arres a 130-150 kozt nem nagy.. de erdemes +20L miatt kiadni plussz penzt?

Otthoni munkara kellene, haz felujitasa celjabol. Koszonom a segitseget!

2019. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ezt vettem, otthoni használatra, garázsbeálló betonozásához. Biztos lehet jobbat és nagyobbat, de otthonra ez teljesen jó. Következő projekt a kertben a lépcső lesz :)


[link]

2019. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!