Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyire fröcsög ki a víz a...

Mennyire fröcsög ki a víz a zuhanyzóból?

Figyelt kérdés
Epitkezünk és a walk-in zuhanyzót néztük ki aminek csak egy fala van de nem tudjuk eldönteni jó választás-e. Mennyire fröcsög ki a víz? Nálunk 90*110cm-es tálca férne el.

2021. febr. 18. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem véletlenül szoktak függönyt tenni a zuhanyfülkékre...
2021. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon. Még soha nem zuhanyoztál függöny nélkül? A rózsa nem lehet

fejed felett, mert mindig vizes lesz a hajad, ha oldalról adja a vizet, ahogy szokott lenni, akkor pedig rendesen szórni fog. Vagy mindig takarékon csorgatod, hogy kevésbé fröcsögjön mindenfelé. A másik, ha olyan a járólap, akkor ha vizes lesz, csúszni fog. Laktam egy hétig ilyen helyen, topogva lehetett közlekedni fürdés után, és iszonyatosakat estem így is.

2021. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Én kádban zuhanyzom, akkor megy ki sok, amikor a könyökömet kifele fordítom, és az kivezeti. Mert ugye a karon végigfolyik a víz.

De lefolyik részben, részben meg felszárad, szóval takarításkor vízkőoldóval mosol fel, és annyi.

Szerintem százszor egyszerűbb, mint zuhanyfüggönyt, kabint, stb. tisztítgatni, ami be is tud penészedni, és sokkal nagyobb felület is, mint a padló.

2021. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

2: Na igen, fontos, hogyan szeret zuhanyozni valaki, én kézi zuhanyzóval zuhanyzom, sosem teszem fel, erre vonatkozik 3-mas.


Kérdező, hány oldala lenne akkor 4-ből a tuhanyzónak:

2021. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
* hány oldala lenne akkor 4-ből a zuhanyzónak?
2021. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon kifröcsög, ami "esik" a tálcára/aljára, az locsog kifele.

Meg ami esetleg a könyöködön lefolyik, vagy bárhol gellert kap a tested egy tetszőleges felületén :)

Egyébként nincs ezzel semmi gond, ha rögtön ott a rongy vagy felmosó és feltörlöd, nem fogsz hanyattbhaszódni mikor már kint vagy :D

2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!