Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vettem egy kantáros munkásnadr...

Vettem egy kantáros munkásnadrágot, de még soha nem volt ilyenem, így fogalmam sincs, hogy jó méretűt-e. Mi alapján tudom, hogy jó-e vagy kicsi, vagy nagy?

Figyelt kérdés

Aldiból van. 50-es méret. 176 centi magas vagyok, 70 kiló. Nincs sörhasam se.

Ne nevessetek ki, de nem is olyan egyszerű eldönteni, hogy jó-e, jó méretűt vettem-e ebből a gumírozott derekú, gumírozott vállpántúból. Barkácsolgatás mellett pecázni kell.


Amire eddig rájöttem, hogy a térdeibe lehet valamit rakni térdelgetéshez, padlólapozáshoz. A Mellrészhez szintén be lehet valamit rakni védőnek, és nem telefontartó az a zseb ott. Két oldalán vannak még zsebek, de ez lényegtelen.


Szóval mikor jó a badrág mérete? Kell-e alá felvenni valami alsó hosszúnadrágot, vagy télen egy nagyobb méretű munkásnadrágot használtok?


A térdrészbe milyen vastag szivacs való? Eleve azzal kellene próbálni, nem? A nadrág hossza nem lényeges, rövidíteni mindig lehet ugye, de az ennél az 50-es méretnél nálam "pont jó" Nade ez a "pont jó" nem lehet, hogy éppen azt jelenti, hogy kicsi a nadrág? Ez ugye nem bálba kell. Amikor leülök akkor az eleje felhúzódik derékrésznél. Most pont a térdkalácsom előtt van ha állok, a térdvédős zseb fényvisszaverős "ajtaja", ha letérdelek akkor a térdem fölött lesz, tehát a betétre térdelnék, már ha lenne benne.


Interneten nem találtam a kérdéseimre választ. Vagy csak osszul kerestem azokat?



#kantáros nadrág #munkásnadrág építkezáéshez
2021. márc. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy a körbeméred a csípődet hány centi hosszú a körkerület. Megnézed milyen szám van hátul a nadrág címkéjében és összehasonlítod ebben a táblázatban.


[link]


Ebben a táblázatban a 05-öst nézd szóval ha például 100 cm a csípődnel akkor 31-es méretű nadrágot vegyél

2021. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt régebben olyan tapasztalat ill. gyakorlat (nem tudom, hogy ma még helytálló-e), hogy a félresikerült (selejtes) konfekcióruházati termékeket munkavédelmi ruházattá átminősítették, hogy eladhatóvá váljanak.
2021. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
Hàtfigyelj...az 50es màr plus size emberekre van méretezve, szóval biztos beleférsz.
2021. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, semennyire sem. Ezek MUNKAruhák, máshogy van a méretezése, nem a sima klasszik nadrággal megegyező. HA az lett volna, nem kérdeztem volna.


Ezeket találtam azóta

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A lidli mérete szerint tényleg az 50-es lenne a jó, de jó lenne, ha valaki nem csak trollválaszokat írna.

2021. márc. 27. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha már megvetted, ahogy írod, próbáld fel és kiderül.
2021. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egyíértelmű, hogy mi a jó méret. Nem sima nadrág, hanem munkásnadrág.
2021. márc. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!