Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szeretnénk kiszélesíteni a...

Szeretnénk kiszélesíteni a kocsibeállót, de egy közlekedési tábla van a kapunk mellett. Lehet?

Figyelt kérdés
Azt sejtem, hogy az önkormányzat engedélye kell hozzá, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy nagyon ragaszkodni szoktak hozzá, hogy ott legyen, ahol van, vagy sem? Igazából utca jelző tábláról van szó. Útbaigazító. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2021. ápr. 24. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Arrébb tudjátok ti rakni egy-két méterrel? (fizikailag, nem az engedélyre gondolok)
2021. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze. Amúgy is úgy néz ki, mint ami legszívesebben kidőlne. Csak nem tudom, valahol fel van e ez jegyezve nekik, hogy a 15-ös km kőtől északi irányba 15,65 m-re, keletre nézve, istenhez imádkozva kell annak ott állnia. Vagy észre sem veszik h arrébb került pár méterrel. Nem ismerjük még a környéket és a szomszédokat sem, mennyire unatkoznak az ablak mögött.
2021. ápr. 25. 01:11
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak ilyen, hogy „arra van a Kossuth utca”, akkor nagy eséllyel fütyülnek rá. (az „istenhez imádkozva” szövegen vigyorogtam :D)
2021. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaja, olyan tábla. 3 utcanév, három nyilacskával ha lemerülne a GPS. 10 éve lakatlan a ház, lehet arrébb is rakták volna, ha nem volt nekik kimérve, de máshol sok a gaz :D
2021. ápr. 25. 01:43
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Ezen idegeled magad? Ne szólj senkinek . Arrébb teszed és kész.
2021. ápr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem, mi a kérdés? :-)
2021. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván mint látod az az egyszerűbb, ha odébbrakod és kész. Aztán meg csodálkozol, ha elkezdenek utálkozni az emberek. Eleve mindig ferde szemmel néznek az új lakókra, most ráteszel egy lapáttal. szerintem nem halsz bele egy telefonba, ha beszélsz az illetékessel az önkormányzatnál
2021. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pontosan, ezen idegelem magam, mintha nem lenne nagyobb gondom is. Fontosak a részletek!


Utolsó, eszemben sem volt nem megejteni egy telefont, a kérdés az volt, hogy valaki találkozott találkozott már ilyennel, hogy mire számítsak, bele szoktak kötni, keresztbe húzzák a szamításaimat, vagy nézegessem tovább boldogan a térkövet

2021. ápr. 25. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért írtam, hogy kérdezd meg, mert ez tipikusan az az eset, ami teljesen emberfüggő. Van egy önkéntes rendőr a környéken, aki elkezdi fújni a lufit, aztán ha az önkormányzatnál partnerre talál, vagy elég ha a helyi facebook csoportban megszellőzteti, akkor megutálnak egy életre, aztán indulhat a véget nem érő levelezés, meg eljárások az önkoriban és hasonlók. A mai világban több, mint valószínű, hogy lesz egy olyan ember, akinek valamiért nem tetszik amit csináltok (akár valami más, nem pont ez) és máris lehet harcolni, meg gyűlölködni. Én egy kisvárosból származom, de a helyi facebook csoportban minden második post ilyenekről szól, rohadjon meg mert kerítést csinál és az utcán volt egy napig a kavics a betonozáshoz, kiszökött a kutya, szerintük az útépítés helyes módja nem az ahogy a mérnökök meghatározták, hanem ahogy a postás Gizike mondja és hasonlók


#7

2021. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgyis szar állapotú a tábla, szólj az önkormányzatnak, hogy te becsületes állampolgárként szeretnéd felújítani egyik hétvégén, csak hogy jót tegyél a közösségnek. Rakd arrébb 2 méterrel, meg alibiből fesd le az oszlopot vagy valami hasonló.
2021. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!