Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 2021-ben építkezni vagy házat...

2021-ben építkezni vagy házat venni éri meg?

Figyelt kérdés
Általánosságban, kedvezmények nélkül.

2021. máj. 6. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aha persze mondjuk mucsarocsogén.

De jobb helyen mint pl dunakeszi ott ez nem igaz

2021. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dunakeszi drágább mint sok budapesti kerület, nem pont ezt kellett volna felhozni. Van bőven dunakeszin kívül is lehetőség Pest megyében, de Budaoesten is ki lehet fogni nagyon jó dolgokat ennyi pénzért. Aki nem tudja a lehetőségeket önállóan megtalálni, csak károgni tud, az így járt.
2021. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Lofenét de mindegy
2021. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Pest megyébe a pest megyei kis falvak is beletartoznak. Mégegyszer leírom, te nem azt mondtad, hogy budapesten, vagy a pest megyei nagyvárosok felkapott kertvárosi részében nem lehet ennyiért kapni, hanem azt hogy pest megyében nem lehet. Ha van két 5000 fő alatti falu ahol lehet, akkor nem igaz az állításod. Ne magyarázkodj utólag hogy mit hogy gondoltál, az számít amit leírsz...
2021. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, termeszetesen pontatlanul fogalmaztam.

Nyilvan van akinek “megéri” hasznalt hazat venni van akinek meg nem. Ez egyeni preferencia es elsosorban a hogy irod a tervezetten szoba joheto varosok, varosreszektol fugg hogy anyagilag melyik irany “jobb”

2021. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi építkeztünk, tavaly fejeztük be, én úgy tudom idén is drágultak az anyagok, nekünk a vége 420 000 forint/négyzetméterre jött ki így, ebben nincs benne a telek ára. Valóban érdemes 10-20 szazalekot rá szamolni arra az arra, amit az elején kiszamoltok, mi így csináltuk, így nem is ért meglepetes.
2021. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a kérdésre valaszoltam, szerintem mindkettő megéri, laknod kell valahol, ha találsz jó állapotú kész hazat, az azonnal koltozheto, az azért nagy előny.
2021. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!