Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bp. III kerületben szeretnénk...

Bp. III kerületben szeretnénk a jövőben családi házat venni, de ahogy elnéztem a hirdetéseket húsz milliót nem hívnak semminek, és akkor még nem újítottuk fel, stb. Érdemesebb lenne építkezni? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

4 szobás házat szeretnénk, sok gyerek van/lesz :)

20 milliótól kezdődnek, és még akkor is ahogy elnézem a képeket, igencsak kell költeni a felújításra is. Félelmetes. Ennyiből nem tudnánk telket venni és házat építeni inkább? És akkor nincs meglepetés a falakban, stb. Vagy az még ennél is drágább? Panelben éltünk eddig, és csak 1-2 év múlva mennénk, tájékozódom. Mit javasoltok?


2014. júl. 17. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
És csak a III.kerület jöhet szóba?
2014. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csillaghegyi voltam, rossz három szobás családi házat adtam el (örököltem) telekárban tavaly. 25 millióért olcsón, mert normál körülmények között 30 lett volna a reális ár. Nem akartam messzebb menni, de csak osztatlan közös volt, vagy pedig rossz ház Békásmegyer-Ófaluban, Ürömön, Pilisborosjenőn, Budakalászon. Az egész környéken sok a felújításra szoruló, de drága telken álló ház. Gyere kijjebb, Szentendre, Leányfalu, Tahitótfalu, Dunabogdány vonalon, itt még lehet nagy telekkel jót venni. Én is neten kerestem és találtam meg. (Különösen Leányfalu fejlődik gyorsan, minden van, nem nagyok a távolságok sem, szép hely, csak ne a dunai oldalon vegyetek (gát nincs), hanem a hegyoldalakon.


És kisebbet, de jót kaptam 18-ért a Dunakanyarban.

2014. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Munkahely miatt kerestünk pont itt, nem akarunk átutazni a fél városon minden nap. De tökéletesen igazad van, ha kifele megyünk már nem is olyan rossz a helyzet. Hálás vagyok a tanácsért! :) Köszi!
2014. júl. 18. 12:46
 5/6 plajer tibor ***** válasza:

a MEGYERI HÍD túlsó oldalán is találsz olcsón házat.

Műszaki ellenőrt fogadj vásárlás előtti állapot vizsgálatra 20-25 ezer ft-rt már van.

2014. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol a Megyeri-híd túloldalán, a káposztásmegyeri vízművek dűlőben? A Dunakeszi ipari parkban? Vagy a híd alatt, az erdőben, a hajléktalanok viskóiban? A Megyeri-híd közelében normális lakóházak ugyanis nincsenek.
2014. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!