Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kazán indulásakor csobogás?

Kazán indulásakor csobogás?

Figyelt kérdés
Zárt rendszerű központi fűtésnél, 2bar nyomáson, Tágulási 1,2bar, nyáron át lett mosva a rendszer , újra töltve , légtelenítve. Sehol nem csöpög, nem fogy a víz. Állandó a nyomás.Teljesen légtelenítve lett sehol nem hallottam csobogást. 1 hónap elteltével kazán indulásakor csobogást hallok üzemi hőmérséklet eléréséig illetve ha elérte a szoba a kívánt hőmérsékletetet a szivattyú és a kazán kikapcsol akkor is egy csobogó hangot lehet hallani. Ha valaki tudja miért van ez, az egy zseni, mert én semmi hibát nem találok!! Elég zavaró és kicsit hangos is. Nem hiszem el hogy be levegősödik,ha egyszer ki lett légtelenítve és nem folyik sehol a víz és a nyomás állandó akkor mi lehet?

#levegős a rendszer #Levegős fűtés #Központi fűtés csobogás #Csobogó hang fűtés elindulásakor #Csobogó hang a radiátornál #Csobogás fűtésnél
2021. okt. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a rendszerben automata légtelenítő?
2021. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs
2021. okt. 12. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyen!
2021. okt. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem levegős! Teljesen kívan légtelenítve! Arra gondololtam építettek be egy plusz keringető szivattyút ami állandóan megy alacsony fogyasztással. Úgy megoldódna a probléma, mivel csak induláskor csobog.
2021. okt. 27. 05:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehetséfes hogy a kazás induláskor forralja a vizet. (túl sok adat hiányzik ezért csak tip)
2021. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!