Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes/ajánlott-e a bejárati...

Érdemes/ajánlott-e a bejárati ajtó zárját azonnal kicseréltetni, amikor a kivitelező befejezi az építkezést, és átadja az új lakás kulcsát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Először is, nem zárat kell cserélni csak betétet. Másodszor, bár szerintem magadnak ki tudod csrélni, de ha mégis ehhez szaki kell: Megveszed a zárat te magad, kihívod a szakit, a jelenlétedben kicseréli. Nincs lehetősége lenyúlni/lemásolni a kulcsot.
2022. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi generálkivitelezéssel foglalkozunk, de ilyen még soha nem fordult elő, amitől tartasz. Sőt, meg se fordult a fejében senkinek szerintem. A kulcsok mindig az építésvezetőnél vannak, mások nem férhetnek hozzá.

Amúgy a rendőrségnek is lenne annyi esze, hogy merre induljon első körben.

2022. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

De szeretem az ilyen 9-es valaszolokat…, fingja nincs nem tud

Egynel

Tovabb gondolkozni…

2022. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Értelmes vállalkozónál a legutolsó lépés a végleges zárbetét berakása, a nem idén barnultak hozzá sem jutnak a kulcshoz.


Ráadásul ha valaki komolyabb biztonsági ajtó van és ahhoz való zár azt nem fogják sehol lemásolni. Tudod, hogy X darab van belőle és kész.

2022. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Minek? Szerinted milyen ajtó lett beépítve a csokos-babahiteles lakásba? Kb véletlenül belerúg egy 6 éves gyerek és tokostul kiszakad. Nem tudom hol élsz.
2022. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!