Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért raknak 2022ben is...

Miért raknak 2022ben is pottyantós angol WCket családi házakba?

Figyelt kérdés
Tudjátok mikor a végtermék rögtön a vízbe esik és a víz visszacsattan az alsó fertályra.
2022. jan. 22. 14:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%

"Az nem teljes megoldás hogy wc papírt teszek bele, mert az pazarlás"


Most nem azért mondom, de egy jó hígfosáshoz legyilkolsz 1,5 tekercs budipapírt, nem az az alkalmanként 1-2 lap fog senkit tönkre tenni...


Azt sosem értettem, hogy ha valaki tudja a megoldást akkor minek rinyál, hogy Poszeidon csiklandozza a segglyukát.

2022. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

Mert még mindig jobb Poszeidon érintése mint egy barna ceruza ami fog...

[link]

2022. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen csészéket alapvetően szállodákhoz találták ki a takarítószemélyzet munkájának megkönnyítésére. Egyébként meg mindenki olyan építtet be a saját ingatlanjába, amilyet akar.
2022. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Én a mostani lakásfelújításomnál is mélyöblítésűt rakattam be. Sokkal kultúráltabb, mint a lapos öblítésű.


A barna maci a vízbe esik rögtön, nem ott bűzölög alattam, amíg le nem küldöm a csatornába. Ráadásul a laposat 99% hogy kefézni kell, mert öblítéskor ott lesz a féknyom, mélynél ez ritka.


És a mélyöblítésűből is van jól kiképzett ami nem csobban. Pl. Alföldi Saval, de a Cersanitnak is van olyanja, de nemtom melyik. :D

2022. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul van egy eddig még nem említett előnye. Mégpedig az, hogy férfiember is tud a belső oldalára pisikézni úgy, hogy nem fröccsen ki belőle.
2022. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Inkább wc kefézek néha minthogy szennyvizes fenékkel legyek egész nap
2022. jan. 23. 06:57
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Mi is lapospártiak vagyunk, és nemrég, felújításkor vettünk egy újat. Kb 2 hét használat után ki kellett szerelni, mert olyan bénán öblített, hogy nem vitte le a kulát. Ekkor vettem egy Alföldi Kerámiásat, és abból is a drágábbat, aminek van valami nano bevonata, ami meggátolja a tapadást. Tökéletesen működik, és a vonalkód effektus is lényegesen kisebb mint a sima porcelánnál.
2022. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk "tálcás" van, a 82 éves, béltályogos apám miatt, akinek rendszeresen ellenőriznem kell a produktumát, hogy nem fekete e.

Ha majd elmegy szegénykém, akkor én is váltok mély öblítésesre, de úgy tudom, hogy ebben is kétféle van, az első és a hátsó kifolyású.

Biztos, hogy van különbség a felverődésben, csak még nem tudom, hogy melyik az előnyösebb ebből a szempontból.

2022. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
#18 Első kifolyásút semmiképpen ne vegyél. Nekem az van itthon jelenleg(de csak azért, mert ingyen kaptam), komolyan mondom rosszabb, mint a lapos. Ugyanúgy ráragad, ugyanúgy kefézni kell. A munkahelyemen hátsó öblítésű van. Az jó. Soha nem fröcsög fel a víz, legtöbbször kefézni sem kell és szag sincs. Volt laposom is. Az nem jó. Egy-egy becsületes produkció közben volt úgy, hogy féltávnál le kellett húznom magam alatt, mert nemfértem el fölötte.
2022. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
A kifolyás típusának semmi köze nincs a fröcsögéshez. Olyat kell venni, amilyenre a csöveket ki van alakítva.
2022. jan. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!