Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építési vállalkozók a jelenleg...

Építési vállalkozók a jelenlegi helyzetben telket vásárolni új lakóövezetben vagy inkább kivártok?Építkezni 3 év múlva tudnék majd elszeretném adni.Ugye az infláció az egekben kijöttek az első energia számlák lassan elszegényednek az emberek.?

Figyelt kérdés
Szinte biztosan azt gondolom hogy nagy válság közeleg.Sógorom 5 éve ezzel foglalkozik belelát a dolgokba tanácstalan jelenleg nem ad el és nemis építkezik kivár.Kb mire felépíteném a házat már az összes terület belenne építve és nyilván telek sem lenne már.70 milió forintos vételára lenne a háznak.Mit gondoltok 3 év múlva lesz az embereknek ennyi pénze vásárolni?

2022. szept. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most 1 évre előre se lehet tervezni.

Te nem építési vállalkozótól vársz választ, hanem befektetőtől!

2022. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi januárban kezdtünk építkezni, mindenki szerint h.lye ötlet volt, most a héten költözünk és össz-vissz 2 millioval lett több a tervezetnél a ház. Szerencse, hogy nem hallgattunk senkire és nem vártunk
2022. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából 8-10 éve lett volna érdemes ilyenbe belevágni.Én akkor építkeztem.Telekkel, házzal kerítés, udvarrendezés belül berendezkedés, kompletten 30 millából megvolt.Most vagy pár hónappal ezelőtt 80 milláért tudnám, tudtam volna eladni.

Mostantól viszont erős hanyatlás kezdődik az ingatlanpiacon.Eddig mindent el lehetett adni.Az építkezési vállalkozók mindent eltudtak adni.Ha 20 lakásos társasházról volt szó,már az alap letétele előtt értékesítve voltak a lakások, az összes!

És mikor óriásit ugrottak az árak, akkor is mindent megvettek az emberek.A kormány elcseszett politikájának köszönhetően, na meg mindenféle hiteleket igénybe véve.

Most válság van minden téren, úgyhogy eddig bírta az építőipari lufi.De sokan hatalmas vagyonra tettek szert abból, ami az elmúlt 10 év alatt lezajlott!

2022. szept. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 as

Tisztában vagyok a dolgokkal amit írtál 5 éve 35-40 ért adot el házat volt rajta 6 miliója úgy hogy festésen kívül mindent vállalkozók csináltak ugyanazt a házat most 90 ért adná jelenleg 22 éves vagyok most tudnám kezdeni de valószínű inkább várok addigis gyűjtök még.

2022. szept. 12. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!