Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Az aljzatkiegyenlítő hány nap...

Az aljzatkiegyenlítő hány nap alatt lesz olyan szilárdságú, hogy pl hűtőgépet, egyéb nehezebb dolgokat rá lehessen tenni?

Figyelt kérdés
Pl a hűtő lábai csak éppen kb 1 centi felületen érintkeznek az aljzattal. képesek lehetnek megrepeszteni a megkötött alzatkiegyenlítőt? mennyi idő után tekinthető végleges szilárdságúnak?

2022. okt. 17. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2 nap
2022. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Burkolat nem lesz?
2022. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem lesz burkolat. ez csak egy hűtő alatti nagyobb területet töltött fel, amit a hűtő úgyis eltakar, azaz tök mindegy.


2 nap? én azt hittem, heteket várhatok.

az a félelmem, hogy mivel a hűtőnek csak a két hátsó lába ér le, azaz arra a nagyon kis lábra nehezedik a teljes súly, nem tudja megrepeszteni az aljzatkiegyenlítőt? mert ha így rálépek, akkor kemény, ez rendben, de ahhoz is kőkemény, ha csak 1 centi felületen kap egy nagyobb súlyt?

2022. okt. 17. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem reped meg!! De az aljatkiegyenlitonek az a feladata,h a vizszintet megadja es rugalmas reteget kepezzel a jarolap ala.
2022. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké. értem, de az ahelyzet h nem találtunk jobbat ide ... így aztán ez lett
2022. okt. 18. 11:41
 6/6 puritan ***** válasza:
Tegyél a hűtő lába alá valami lapot, vagy lemezt, ami segítségével nagyobb területen oszlik el a súly.
2022. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!