Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fittingbolt.hu-ról vélemény,...

Fittingbolt.hu-ról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon jó áron vannak ott ötrétegű csövek és idomok. Már szinte gyanúsan jók az árak. Vásárolt már tőlük valaki?

2023. febr. 19. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerelőként írom, hogy persze jó áron vannak, de nem Wawin meg Uponor meg hasonló márkák, hanem noname cuccok javarészt.


Most csak példaként ott van hogy lengyel padlófűtés cső, tök jó, de a gyártóról semmit sem tudsz. Azt ezzel addig nincs probléma, amíg el nem száll 2 év után a nyomástól a cső, aztán verheted fel a házat. Kinél fogsz reklamálni? Mert a webshop teljesen leszarja, ő csak eladja a terméket, abszolút nem érdekli hogy milyen minőségű a cső. A gyártót meg aztán vagy megtalálod, vagy nem, meg bizonyítsd be ilyen jelentéktelen cégeknek hogy a cső minősége volt a probléma.


Érted a dolog lényegét?


Például én szereltem ilyen noname idomokkal, full műanyag az egész, kb semmit sem érzel mikor fogod, súlya semmi. Te azzal tele pakolnád az aljzatot?


Az én véleményem az, hogy azzal nincs baj ha az ember online vásárol. De akkor vedd azt, ami mögött háttér van. Például volt hogy gond volt a Wawinnal, presszelés után is folyatott az idom, elvitte a területi képviselő, visszaküldték a gyárba, és úgy jött vissza a területi képviselő, hogy megkérdezték mivel lehetne a kellemetlenséget kárpótolni, ezt kérdezi a cég.


Ilyen noname idomomnál meg csöveknél nem lesz. Vagy szerencséd van aztán nem lesz vele gond, vagy pont nem, aztán 2x annyiba fog kerülni 10 év távlatában a házad, mintha normális anyagokkal dolgoztál volna.


És tudom, divat spórolni meg megfogni a pénzt és nyilván figyeljen oda az ember. De azért egy házat nem 5 évre csinál az ember. Ha megcsinálja az ember, akkor ahhoz 20 évig ne kelljen már hozzányúlni ami nem fedi be a karbantartást. Ez az én véleményem, de mindenki azt csinál amit akar. Ezek hangzatos dolgok, addig míg nem fut bele az ember valami szépségbe, aztán futhat az ember a pénze után is, meg dolgozhat duplán, és a végére az olcsó jó drága lett.

2023. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!