Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Forró helyett langyos víz a...

Forró helyett langyos víz a zuhanynál?

Figyelt kérdés

Egy ideje a zuhanynál valamiért csak meleg/langyos vizet ad a kazán, akkor is ha teljesen a meleg irányba fordítom. A kézmosónál és a konyhában viszont rendesen jön az egészen forró víz. Kazántól egyik sincs különösebben messze, 2-3 méteres távolságok. A melegvíz 50 fokra van állítva.


Van egy törölközőszárító is a rendszerben, nemrég vettem észre, hogy el van zárva valamiért és megnyitottam. Lehet, hogy ez zavarhatta meg a rendszert? Azóta visszazártam egyébként. Ami még furcsa hogy a szárító légtelenítőjéből viszonylag koszos víz jön. Kazán szeptemberben volt takarítva.


Bármi ötletet köszönök szépen előre is :)



2023. ápr. 17. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz a zuhamy keverőcsaptelepe, és a hideget nem zárja el, mikor átfordítod melegre.

Zárd el a melegvizet a kazánnál, és nezd meg folyik-e valami a zuhanyból így.

2023. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy kazánnál mindkét csapot elzárva is folyik a víz mintha nem lenne holnap :D
2023. ápr. 17. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve az elzárós akcióm alatt a mosdókagylónál játszottam a csappal mert az egyszerűbb mint zuhannyal, aztán amikor így se úgyse akart megszűnni a víz visszanyitottam mindent és kíváncsiságból ránéztem a zuhanyra, ahol most megint jött a forró víz. Úgyhogy teljesen homályban vagyok :D
2023. ápr. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!