Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A főbérlőm úgy állította be a...

A főbérlőm úgy állította be a gázt, hogy nem jön csak langyos víz. Mi oka van erre?

Figyelt kérdés
Eddig mindig jött rendesen forró víz, most meg hogy kezdődne el a tél ő beállította langyosra, szétszedte az egész szerkezetet meg minden, tehát nem tudunk hozzányúlni. Mi ezzel a célja, miért éri ez meg neki?
2016. okt. 8. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi volna, ha tőle kérdeznéd meg? Lehet, hogy véletlen és ha szólnál, már át is ment volna visszaállítani.
2016. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert arra gyanakszom, hogy talán így próbál minket rávenni arra, hogy ne zuhanyozzunk túl sokáig, holott így is vagyonokat fizetünk neki. Nem értem, hogy ha ez az oka, akkor miért nem lehet megbeszélni az ilyet, miért kell kitolni kollektíven mindenkivel. Sunyi magyar jellemvonás.
2016. okt. 8. 17:52
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Valószínübb, hogy így kevesebb a gázszámla.
2016. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg elbénázta,mint hozzáértő.
2016. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán jelezd neki a problémádat, nem?... mielőtt legyőzz a paranoiád...
2016. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy hidegebb az idő hidegebb a bejövő víz is, így ha a kazán ugyanolyan teljesítménnyel dolgozik alacsonyabb lesz a kész melegvíz hőmérsélete.

Az én kazánomon is feljebb kellett csavarni a melegvíz hőmérsélet gombot.

Szóval lehet hogy eszében sem volt hidegebbre venni a vízedet.

Szerintem is szólj, hogy nem elég meleg a víz.

2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nehézségeid lehetnek a szövegértéssel, de leírom mégegyszer: ő maga szedte szét a kazánt, hogy átállítsa langyosra. Előtte is piszkált minket, amikor felhúztuk melegebbre, most meg már maxon is csak langyos jön.
2016. okt. 8. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jött le egyértelműen , hogy tudod azt hogy szándékosan állította hidegebbre.

Mi az oka erre? Erre ő tudna válaszolni, nem gondolod?

Nekem is van kiadva ingatlanom, pont lesz.rom miből mennyit fogyasztanak, ők fizetik.

2016. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De fixen fizettek minden hónapban? Nálunk volt egy albérleti díj és ezenfelül a rezsi. Ha az 20 ezer ft volt wgy hónapban, akkor annyi, ha 40 ezer, akkor annyi. Mindegy volt a tulajnak.
2016. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg egy ugyanolyan vízmelegítőt, hogyan lehet állítani a víz hőmérsékletét vagy kérdezz egy egy szerelőt, hozzáértő felhasználót és aztán állítsd te megfelelő hőmérsékletűre.
2016. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!