Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen színt válasszunk ház...

Milyen színt válasszunk ház külső színnek ami praktikus, de szép és tartós is? Neked milyen tetszik? Képet megköszönök.

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Világos barna, szürke
2023. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Tojasfeher.

Tuntesd el tobb kmes korzetben az autokozlekedest,mert a gazok elszurkitik a falat.


Vagy tukorfenyes gres jarolappal burkold le es lemosod evente.

2023. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mogyoró szín
2023. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Törtfehér, lábazat antracit.
2023. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

A fehéret felejtsd el, hiába divatos, nem tartós.

Az utcánkba ilyen társasházakat építettek és pár lakásba még be se költöztek de már nem olyan szép fehérek, mint tavaly amikor készen lettek. Pedig alig van forgalom az utcában, családi házas övezet.

Nézz körbe milyen a házak színe és válassz olyat ami neked is tetszik napfényben. Nagyon más egy színpalettán.

Mielőtt megveszitek az összes festéket, először kevertess/vegyél egy kis doboznyit abból a színből amit választottál! Fessetek le vele egy kis részt a házon vagy egy külön darab valamin amit odatesztek a ház falához, hogy meg tudd nézni milyen lesz az a kiválasztott szín ha ott lesz a házadon.

nem tudok elég hálás lenni a kivitelezőnknek, hogy erre rábeszélt minket, mert amit mindketten a legjobbnak gondoltunk a párommal és olyan barnás, barackos színnek szántuk, az konkrétan lilás-rózsaszínes volt a ház oldalán a napfényben. nevetségesen nézett volna ki önmagában is, pláne hogy az ajtók, ablakok, térkövek meg a lábazat színét teljesen ütötte volna.

2023. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Fehér semmiképp ne legyen, a szürke meg olyan mintha nem lett volna befejezte a ház (számomra) én valami barackot, vagy tojás szint választanék. Esetleg bézs.
2023. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színűek a szomszéd házak? Megfogalmaz valami színre vonatkozó kritériumot a helyi építési szabályzat? Milyen színű a tető, ablakkeretek, ajtó?
2023. jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Fehér nem lesz. A környező házak többsége bézses árnyalatú, gyakorisága miatt sem tetszik. Szürke tetszene, de én is gondoltam rá, hogy olyan mintha nem lenne befejezve. Állítólag a sötétebb színek a naptól nem egyenletesen fakulnak. Egyébként nincs túl nagy forgalom az utcában és szabályzatról sem tudok. Tetőt is cserélünk, ahhoz is passzolnia kell, de a téglaszínt nem szeretem. Világosbarna, mogyoró, homokszín …ezekben gondolkodom.


Köszönöm szépen a válaszokat.

2023. jún. 19. 09:28
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 A szürkének vannak olyan árnyalatai amik jól néznek ki, de a közelünkben is van olyan világosabb szürke épület, ami sok évig valóban olyan volt, mintha a sima vakolat maradt volna csak a házon és nem lenne még készen. Most, 10 évvel később, hogy a növények már szépen benőtték az udvarukat, már nem néz ki rosszul. De korábban tényleg befejezetlen hatást keltett. Amúgy szerintem szép, elegáns szín, csak inkább való lakóparkba.
2023. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mindentudó99 ***** válasza:
A szüleim és a bátyámék is a mogyoró színt választották. Szerintem szép
2023. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!