Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 50m2 es házra körülbelül...

Egy 50m2 es házra körülbelül mennyibe kerülne egy új tető?

Figyelt kérdés
Mondjuk a cserép az használt lenne. Lehet hogy ingyen... gerendák szarufa tetőcserép stb azt venni kell.

2023. okt. 1. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont most kérdeztem M2 árat munkadíjba.

12-15.

A többit a jó Isten nem mondja meg neked így.

2023. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akkor van cserép ingyen vagy venni kell? Nagyon nem mindegy…
2023. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy cserepet szerzek ingyen. Tehát csak a fa anyagot számolva és a családdal csináljuk a tetőt. Úgy hogy ács vállakozó sem kell.
2023. okt. 1. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Az komoly 😁
2023. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak bántani, de ha még össze sem tudod adni hogy mennyibe kerül a faanyag, akkor ne kezdj bele a felújításba te magad.
2023. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia. Mi most csináltuk rokonokkal a full tetőcserét, egyik ács, szóval a munkadíj ingyen volt. Nettó 53nm a ház, bruttó 76. Szóval 76 nmre az anyagdíj megállt 1,8 millióból. De minden full új, gerendák, cserép stb. 2000 db legolcsóbb Bramac cserép került fel. Illetve tűzfal is lett csinálva egyik oldalra ( másikon már volt) szóval ott lambéria is lett. Remélem segített a válaszom 🙂
2023. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös mikor ki írtam ezt a kérdést előtte való nap égett le a házam éjszaka... és mivel sokat nem tudtam aludni, azon gondolkodva hogyan tovább, írtam ki a kérdést...
2023. okt. 2. 19:47
 8/8 A kérdező kommentje:
6os, igen segítettél! Köszi ❤️
2023. okt. 2. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!