Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy kisebb ház...

Mennyibe kerül egy kisebb ház építés ha sok mindent magamnak csinálok?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kisebb házat építeni, kb 75nm körül, úgy gondoltam hogy vállalkozóval építtetném félkészre, tehát kívülről kész lenne belül pedig csak a falak lennének, többit meg csinálnám én, van villanyszerelő és kőműves ismerős is, de sok mindent én is megtudok csinálni időm van, kérdésem hogy ilyen készültségi szintre milyen áron épülne meg vállalkozó által a szerkezetkész ház, és utána mennyi költséggel számolhatok amíg befejezem? egy átlagos házra gondoltam normál minőségben
ápr. 29. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Pont annyiba.
ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
szerkezetkész állapot az kb 70%-a a teljes költségnek.
ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hohy milyen ismerős van az mindegy hivatalosan vállalkozók dolgozhatnak rajta . Te esetleg burkolhatsz meg festhetsz stb.
ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"szerkezetkész állapot az kb 70%-a a teljes költségnek"

Inkább 40%-lesz az, ha a mai kor követelményeinek megfelelő, hőszigetelés, nyílászárók, gépészet stb. kerül bele.

ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!