Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a lakóházról? Tetszik / Nem tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. okt. 21. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Tetszik.
Nem tetszik.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Tetszik.
2023. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Határeset, de inkább igen mint nem. Tehát tetszik. Érdekesebb, mint egy átlag kocka ház.
2023. okt. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Vigyorgó arcok néznek rám. Belül a félkörök miatt nagyon nehéz praktikusan berendezni. Ha pedig a felkörök csak kívül vannak, és belül hagyományos derékszögeket építettek, akkor egy csomó anyagpazarlás, ami ráadásul ronda eredményt is ad.

Pécs egy gyönyörű város, imádom. Kár volt egy ilyen vigyorgó arcos épülettel elrontani a város építészeti patináját.

2023. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit öncélú dizájn. Az tök jó addig, hogy nem egy milliomodik kockát akartak, hanem valami karakteresebbet, de egy esztétikai ötletbe lett beleerőltetve a funkció. És szerintem ezt a szemléletet a modern tervezés már meg kellene haladja.
2023. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2023. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%
Nekem erősen túlzás, a letisztultabb (de nem unalmasabb!) vonalakat szeretem. Igaza van 4-esnek, tényleg elég öncélú, vagy csak én nem látom mögötte a tartalmat. De egy random kockaháznál szerintem jobb.
2023. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!