Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólsz, hogy a magyaroknak...

Mit szólsz, hogy a magyaroknak is ennyire tetszik egy jordán modern tévésorozat és hogy a kritikusoktól is csak pozitív értékeléseket kapott? Te láttad és ha igen, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem nézni azt hittem, olyan lesz mint a török vagy délamerikai sorozatok, de nem, ez teljesen más:

[link]



#Netflix #AIRawabi leányiskola
2023. szept. 20. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy e szerint nem feltétlen jön be Viktorta szövegelései más népekkel kapcsolatban.
2023. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
"A magyaroknak": 3 komment, abból 1 semleges. "kritikusok": 3 random felhasználó a neten. Mester vagy, hogy ebből egy tízmilliós ország ízlését le tudtad vonni.
2023. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni, hiszen miért ne lehetne jó egy jordán sorozat? Bármilyen nyelvű/bármilyen ország által készített film/sorozat lehet jó.

Nem értem miért számít most az, hogy ez jordán.

2023. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!