Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi volt a legdurvább megoldás...

Mi volt a legdurvább megoldás amit az építőiparban láttatok?

Figyelt kérdés
febr. 10. 07:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Kőműves Kelemen a feleségét is beépítette a falba.
febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Mikor a kőművesem a kéményt nem szigetelte alá amikor építette a házam. És utólag derült ki. Vizes volt minden a kemeny a fal körülötte
febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg a Szakiellenőr youtube csatornát! Láthatsz csuda dolgokat.
febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
2-es, én ezért építettem magam :)
febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mindentudó99 ***** válasza:
54%
#4 Utólag vízszigetdltem
febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nalam valamelyik idiota ket futescsot slaggal kotott ossze, aztan le is festett feherre.
febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Minket az egy napos nyílászáró csere döbbentett meg, de hát ők tudták. Ebből az lett, hogy délre a brigád egyik tagja kidőlt Aspirinnel, egy másikuk meg késő délután felmondott a főnöknek és elment haza. Utána este 8 óráig szentségeltek az egész utca hallatára, de végülis bekerült az összes nyílászáró, ahogyan ígérték. Olyan munkatempót még életemben nem láttam.
febr. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem hittem volna, de nálunk is egy nap alatt cseréltek nyílászárókat, cirkusz nélkül, de a legmeglepőbb, hogy jelentős kosz nélkül.

febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a békebeli villanyszerelő a fali világítás kapcsolóban a 0-t szakította meg a fázis helyett, én meg táncoltam a létrán a csillárbekötésnél.
febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Igen, de nálunk 12+2+3 ablak volt (több közülük duplaszárnyas). Kibontás, beépítés, párkányok. Én ezt legalább 3 napos melónak saccoltam, de inkább többnek. Elcsodálkoztam nagyon. De leginkább azon a cirkuszon, amit lenyomtak. Én a helyükben inkább rászántam volna több napot és nyugiban megcsináltam volna, sőt, még ki is fizettem volna, de kiröhögtek, hogy nem úgy megy az...
febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!