Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lenne értelme belevágni?

Lenne értelme belevágni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lenne jó..építkezni vagy ingatlant venni.


Építkezéshez telek van meg kb 20m Ft önerő.


Vagy maradni és gyűjteni a pénzt. Most a családom új lakásában lakunk külön, de nem fizetünk semmit.


márc. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy belevágnék egy építkezésbe.
márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az esetedben, mivel a telek már adott, az építkezést javaslom.

Építési hitellel is ki lehet egészíteni, hiszen önerő is van.

márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ne építkezz. Inkább használtat vegyél
márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet építkezni. A feléig sem jutsz. 70 millió egy átlagos családi ház. 50 millió ha nagyon durván kispórolsz mindent, de akkor meg sosem látod viszont a beletett pénzt.
márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es kevés ember tud úgy kezdeni hogy a teljes összeg megvan
márc. 11. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van 20milliód,meg telked, akkor most már mindenképp csinálni kéne valamit, ez az a pont, amikor nem érdemes tovább várni.

Ha épitkezel, akkor egy kisebbet mindenképp, max. 50négyzetméter, 2szoba. Aztán utólag majd hozzátoldtok ha nagyobb kell.

Én részemről felújítandó ingatlant vettem, ez neked is jó lenne olyan szempontból, hogy ingyen tudsz lakni máshol, miközben kitatarozzátok. De majd eldöntöd, hogy akarsz -e sajátkezüleg felújítani, vagy azt mondod építsenek neked egy újat, amibe már csak bele kell költözni.

márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!