Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen mini lakrész kialakítása?

Figyelt kérdés

[link]


Tulajdonképpen ennek egy jóval minibb mására gondoltam. Csak a felére. A nappalit, és a konyhát lehagyva. Így meghagyva a fürdőszobát, és a szobát.


Kb mennyivel kellene számolni? Legolcsóbb alapanyagokkal, egy nyílászáróval, és egy ajtóval számolva. (A fürdő ajtaja harmonika lenne...az elhagyható.)

Mesteremberek költségével együtt.



2012. jún. 5. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem érkezett rá eddig válasz, nagyon megtetszett nekem is, és kíváncsi lennék, mennyibe kerülne egy ilyen házikót építtetni. Én olyan 2-3 millióra saccolom, de nagyon nem értek hozzá. Hogy képzelted el egyébként, egy már meglévő lakást alakíttatnál át? Mert az gondolom, lényegesen olcsóbb, mint a semmiből építeni egy ilyet.
2012. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem én a semmiből gondoltam. :D De a "nagy változata" is nagyon tetszik. Értsd ez alatt a konyha, nappali, fürdő, szoba. :D

Igazából nekem azért tetszett meg, mert lehet, hogy másik városba megyek tanulni, és jobban megérné felhúzni egy ilyet, mint mindig albérleti díjat fizetni(egyedül)...ami elúszik, mert soha nem lesz az enyém. Ha pedig végeznék a tanulmányaimmal, és máshova szeretnék költözni, akkor túladhatok rajta, vagy én is kiadhatom bérbe. Egy ilyen lakásba pedig nem kell túl sok bútor. Egyébként sincsenek a bútorárak az egekben, valamint használtan is lehet venni bútorokat. Akár könnyűszerkezetesnek, vagy faháznak is meg lehet építeni...(nem csak téglának) legalábbis szerintem úgy biztos olcsóbb, és hamarabb is elkészül.

2012. jún. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!