Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vajon mennyibe kerülhet...

Vajon mennyibe kerülhet nagyságrendileg egy 140 m2-es, két szintes ház fűtés korszerűsítése/új fűtésrendszer kialakítása?

Figyelt kérdés
Úgy gondoljuk, hogy új kazánra, új radiátorokra és új csövekre is szükség lenne... Jó lenne, ha vegyes tüzeléssel oldhatnánk meg. Tudom, hogy így nem lehet pontos árat mondani csak nagyságrend érdekelne a tervezéshez.

2012. márc. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 éve egy szimpla gázkazán-csere jött ki félmillió forintból. Ebben benne volt a kazán ára (kondenzációs 330ezer), a terveztetés-engedélyezés (mindig kötelező, ha nem pontosan ugyanaz a típus, mint az eredeti volt), és a beszerelés.
2012. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 éve 470 ezerbe került csak az anyag 100 nm-es házamba : radiátor, csövek.A kazán nincs benne .És még rájön a munkadíj is.Nyugodtan számolj 1 millával.
2012. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is durván 1,5 millióval számoltam. Talán helyes...
2012. márc. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!