Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csőtörés volt a fürdőszobába,...

Csőtörés volt a fürdőszobába, a fal háta mgött elég szépen leesett a vakolat, + pár csempe, ha kihívom a biztosítót mennyit fog nekem fizetni ezért?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék rá,mert nem csak poénból fizetem a házbiztosítást.

A vakolat 2m x 60cm szakaszon leesett,15 csempe is leesett,nem mostanába törhetett el,mert elég rendessen elázott a fal...

A másik kérdésem az,hogy mennyi idő mire pénzhet jutok?



2013. máj. 22. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért,csak tiszta ideg vagyok.. :(
2013. máj. 22. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahány biztosító, annyiféle kártérítés.

Ha a sajátodat kérdeznéd, már előrébb lennél!

2013. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összeget a biztosító is csak felmérés után tud mondani tehát érdemi válasz itt sem születhet.

Az biztos hogy az össz bekerülési költség 70-80 % fogod megkapni.

Biztosítóként változik az összeghatár de kisebb összegeket előre is kifizet a felmérés után ami kb. 2-3 hét.

Nagyobb összeget a kivitelezés után a számlák bemutatását követően bírál el közben elvégzi a saját felmérését is ez kb szintén 2-3 hét de a számlák benyújtás utántól számolva

Ha 100% on akarsz kijönni egyezz meg a kivitelezővel hogy magasabb számlát írjon egy kis plusszért cserébe így mindketten jól jártok(általában 10-20 %-ért cserébe szoktak gyártani ilyen számlát)

2013. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat éve így újítottam fel a fürdőszobát. Kivettem a kádat, (zuhanytálca lett helyette) levertem a csempét, a járólapot, stb. A biztosítónál bejelentettem a csőtörést (nem volt!), meg hogy a víz annyira alámosta a kádat, hogy megsüllyedt. Kb 70%-ra jött ki, amit megtérítettek, de még a rozsdás csövekre se voltak kíváncsiak. Ha bejelentesz, szigorúan pénteken menj, így van egy pár napod merendezni a helyszínt. Nekem mire kijöttek, már fenn volt a csempe, meg a járólap. Megnézték a törmeléket, (az megvolt) meg a régi csapokat, a többivel nem foglalkoztak.
2013. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megjátszom énis :)

Az a gond hogy már kilett javítva a naggya :)

2013. jún. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!