Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gázfűtésnél érdemes még...

Gázfűtésnél érdemes még kéményt is rakatni, vagy nincs rá szükség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
??????????????
2013. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha nincs kéményed, akkor merre távozik gázkazán égésterméke?


Ha annyira nem akarsz kéményt építeni, akkor próálkozz a hőcserélős szellőztető berendezéssel egy kőszívattyúval kiegészítve. A szellőztető berendezésed nem árt ha geotermikus előfűtést-előhűtést is kap.

2013. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
turbós gázkazánnál nincs rá szükség
2013. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én kiegészítő fűtésként gondoltam,hogy érdemes-e kéményt rakatni?Vagy elég a gáz?A gázkazánunkhoz nem kell kémény.....
2013. máj. 29. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az sem igaz,hogy a kazánodhoz nem kell kémény !!!!

Csak esetleg nem kell falazott kémény. De ez minden gázkazánra érvényes . :-)

2013. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkább gondold végig mit is szeretnél,majd rendesen megfogalmazva tedd fel újra a kérdésed!!!!
2013. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kazántól függ. Nekünk kondenzációs gázkazánunk van, és ahhoz nem kellett kémény, mellette a falon van kivezetve egy kis műanyagcső.
2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azzal számolj, hogy ha van épített kéményed, akkor is kell díjat fizetni utána, ha nem használod. Kéményt akkor érdemes rakatni, ha eleve van vegyestüzelésű kazánod is, vagy kályha a lakásban. Az utóbbiak beszerelése sem fél perc, ennyivel rakathatod a kéményt is akkor, amikor azokat megcsináltatod.
2013. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!