Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy kandalló csak fával, vagy fával és szénnel is fűthető-e?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egyet,de csak olyat,ami mindkettővel üzemképes,viszont nem értek hozzá, és így ránézésre nem tudom van e különbség a kettő közt. ha van,akkor mi?

köszi



2013. máj. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondják az üzletben:) A vegyes tüzelésűben bármit égethetsz.
2013. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,csakhogy használtan venném, és nem bízok azért annyira egy idegenben",hogy nem fogja e azt mondani hogy ez az, miután megkérdezem hogy vegyes, vagy csak fás :). ezért szeretném tudni meg lehet-e kivülröl állapitani különbséget a kettő közt
2013. máj. 29. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnézel egy ugyan ilyent az üzletben,és bele olvasol a használati utasitásába.Én sem ismerem a kandallókat,de ha van samotozva is ,akkor a szén is tüzelhető benn.
2013. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kandalló, ami a kőszenet bírná. A barnaszenet viszont mindegyik bírja, ahol samottos az égéstér.

A feketeszenet csak az öntöttvas kazán bírja, de az is hosszabb életű fával táplálva.

2013. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 golgota9 válasza:
A kandalló hátulján van egy kar amit át lehet állítani fa illetve szén állásba.Ha nincs ilyen kar akkor valószínűleg csak fával tüzelhetsz benne.de szerintem mindenképpen jobban jársz ha csak jó minőségű száraz fával tüzelsz bele.
2013. jún. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!