Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melléképületünk oldalfalai...

Melléképületünk oldalfalai bútorlapból készültek. Hogyan tudnám időjárásállóvá tenni? Mivel lehetne lekezelni a külső felületét?

Figyelt kérdés

#bútorlap #melléképület #kültéri kezelése
2013. jún. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimum egy alapos kültéri festékréteg rá! Gondolom pozdorja belül... Akkor meg ha annak burkolata alá picit is bemegy a víz, akkor egyre több bemegy oda és szétmegy... szóval minimum festék...
2013. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is a felülete okozza a legtöbb gondot, hanem a vágott éle! Ott színja meg magát. Meg lehet próbálni lenolajjal beitatni, azután festeni.
2013. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem fáradt olajjal van lekenve 1-szer. kb.5 éve! És meglepően jól bírja. Ha laminált a bútorlap akkor nem olyan jó, mert a laminálás nem szívja be az olajat.
2013. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
dryvit! Nekem osb lapokból van borítva a garázsom és nikecellel burkoltam be,természetesen csavarozva,glettelve.5éve így áll és tökéletes!!!
2013. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi fáradt olajjal kentük kétszer, semmi baja.
2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bajer ***** válasza:
Sadolin vagy Xiladecor lazúr, bár ezek drágák, a TESCO gazdaságos fehér alapozó festék és hozzá való magasfényű zománc festék olcsóbb. A fáradt olaj tényleg beválik csak büdös és ronda. Én csak faoszlop végét szoktam bekenni vele ami a föld alá kerül.
2013. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fáradt olaj! Főleg az éleknél alaposan beitatva.
2013. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!